Profesjonalny producent

chemii gospodarczej

Zobacz produkty

CLEAREN Skoncentrowany proszek do prania ubrań kolorowych oraz proszek do prania tkanin białych. Do wszystkich typów pralki do prania ręcznego. Działa w pełnym zakresie temperatur. Duże, ekonomiczne opakowania.

PROSZEK DO PRANIA – KOLOR I BIAŁY

Gramatura: 9kg

PERFEKT GOLD

Proszki do prania Perfekt Gold z z aktywnym tlenem.  Do prania ubrań kolorowych  kolorowych z systemem ochrony kolorów. Proszek do prania tkanin białych. Również proszek uniwersalny; do prania zarówno tkanin kolorowych i białych. Do wszystkich typów praleki do prania ręcznego. Proszek Perfekt Gold działa w pełnym zakresie temperatur.

PROSZEK DO PRANIA – UNIWERSALNY

Gramatura: folia 400g, 9kg

Pover WashVollwaschmittel –  Uniwersalne zastosowanie zarówno do białych i kolorowych tkanin. Proszek doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi plamami. Świeży zapach Active fresh na długo pozostaje na tkaninach.  Działa w temperaturach: 30°C, 40°C, 60°C, 95°C. Proszek można stosować we wszystkich rodzajach pralek oraz do prania ręcznego.

PROSZEK DO PRANIA – BIAŁY

Gramatura: 5kg

PERSI FLORA

Skuteczny i wydajny proszek do prania PERSI. Uniwersalne zastosowanie zarówno do białych i kolorowych tkanin. Skutecznie usuwa trudne plamy i zabrudzenia. Działa w temperaturach: 30°C, 40°C, 60°C, 95°C. Proszek można stosować we wszystkich rodzajach pralek oraz do prania ręcznego. Ekonomiczne opakowanie, wystarczą na długi czas użytkowania.

PROSZEK DO PRANIA – UNIWERSALNY

Gramatura: 10kg

EnglishGermanPolishRussianSlovakUkrainian